Sport és versenyeredmények

Diákolimpia

diákolimpia

Diákolimpia Országos Döntő 2014

Atlétika, IV. korcsoport, 300m futás versenyszámban, Nagy Karolina 8.b osztályos tanuló 17. helyezést ért el.

Színjátszás

Szép sikert ért ek az iskola Ficánka nevű színjátszó csoportja.

Márciusban a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó találkozón ezüst minősítést kapott.

Áprilisban pedig a XVI. Deszki Maros Menti Fesztiválon II. helyezést ért el a Pletykás asszony című mesejátékkal.

A csoport tagjai a 3.b osztály tanulói:

  • Beslity Boglárka
  • Csapó Csenge
  • Hustiák Lola
  • Igaz Lilla
  • Kiszely Zsófi
  • Korim Lora
  • Mihály Marcell
  • Miklós Boglárka
  • Perjési Szabolcs
  • Pintér Hanna
  • Slíz Boglárka
  • Szalóki Szilvia
  • Tarján Anna
  • Tóth Zita

A csoport vezetője: Siklósi Miklósné

Judo

judo

A szerbiai Temerinben hat ország részvételével rendeztek rangos gyermekcselgáncsversenyt. A Szegedi Judo SE négy indulójából három arany-, egy ezüstérmet szerzett.

Iskolánk tanulói: Komlódi Regő Bendegúz, Tóth Botond

Forrás: Délmagyar.hu

Színjátszás

Az iskola Ficánka színjátszó csoportja áprilisban a XV. Deszki Maros Menti Fesztiválon a Három selyp lány című mese bemutatásáért KÜLÖNDÍJBAN részesült.

A kíváncsi királykisasszony című előadásért pedig a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón BRONZ minősítést kapott.

A szakkör tagjai:

  • Beslity Boglárka 2.b
  • Bevíz Luca 3.b
  • Csvila Rebeka 2.b
  • Hasznos Nóra 2.b
  • Hustiák Lola 2.b
  • Igaz Lilla 2.b
  • Kiszely Zsófi Lili 2.b
  • Mihály Marcell 2.b
  • Pintér Hanna 2.b
  • Szalóki Szilvia 2.b
  • Tarján Anna 2.b
  • Tóth Rita 2.b

A színjátszó csoport vezetője: Siklósi Miklósné

Ju-Jitsu

ju-jitsu

A Kecskeméten megrendezett II. Globál Kupán, Ju-Jitsu sportágban, gyermek - fiú - 30kg kategóriában 1. és 2. helyezést ért el Hasznos Attila.

A képen fehér ruhában, narancs színű övvel látható.

Kosárlabda

Kosárlabda

A III. korcsoportos lány kosárlabda csapatunk 4. helyezést ért el a Kecskeméten zajlott országos döntőn. A bronzéremért vívott csatában 1 ponttal maradtunk alul a Pécs lányaival szemben.

A torna legjobb 5 játékosa közé választották csapatunkból Soós Rékát (6.a osztályos tanulót).

A képen hátsó sorban állnak (balról jobbra):
Boris Jázmin, Szélpál Enikő, Soós Réka, Pungorné Kiss Rozália (testnevelő), Farkas Laura, Andó Edit, Kerkai Kata

Elöl (balról jobbra):
Pollner Eszter, Gátfalvi Eszter, Tóth Petra, Hadnagy Carmen, Dóczi Tímea és Kurucz Bianka

Kosárlabda

Kosárlabda

A 2011/2012-es tanév 8.a osztályos lány kosárlabda csapatunk.

Oldalak