A 2017/2018 tanítási évre az iskolai kedvezményes gyermekétkeztetés igénylése!

Tisztelt Szülők!

A 2017/2018 tanítási évre az iskolai kedvezményes gyermekétkeztetés igénybevételéhez

szükség van az igazoló határozatokra, valamint a kitöltött és aláírt nyilatkozatokra. Az

ingyenes, vagy kedvezményes gyermekétkeztetés csak egy jogcímen vehető igénybe. A

szükséges érvényes dokumentumok hiányában nem vehető igénybe a kedvezményes

gyermekétkeztetés.

A szükséges igazolások listáját itt találják!

Leendő első osztályosok diákigazolványa!

Kedves Szülők!

Kérjük, a leendő 1. osztályos gyermekük diákigazolvány igényléséhez a Szegedi Járási Hivatalban kapott adatlapot (Nemzeti Egységes Kártyarendszer) 2017. május 19-ig szíveskedjenek a Titkárságra eljuttatni.

A diákigazolvány igénylőlap aláírása 2017. május 23-án az első Szülői értekezleten történik.

Nyári önkormányzati napközis tábor!

Tisztelt Szülők!

A Szent-Györgyi Albert Agóra közreműködésével idén is megszervezésre kerül a nyári önkormányzati napközis tábor.

A hagyományos szünidei program idei helyszíne: Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola.

A jelentkezési lapot 2017. április 10-ig lehet leadni az Igazgatóhelyettesi irodában vagy a Titkárságon.

Hit- és erkölcstan szülői tájékozató!

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben a 2017/2018. tanév hit- és erkölcstan oktatásával kapcsolatban 2017. március 7-én 17 órakor tájékoztató szülői értekezletet tartunk a következő egyházak bemutatkozásával:

• Római Katolikus
  • Református
  • Görög Katolikus
  • Evangélikus
  • Szerb-ortodox

Szeged, 2017. február 21.

Igazgatóság