Magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről szóló tájékoztatás!

Kedves Szülők!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkársága megbízásából az alább olvasható a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről szóló tájékoztatást.

A tájékozató elérhető itt:

A tájékoztató letölthető innen:

Tanévkezdési információk

- 1. osztályos tanulók diákigazolványa 2017. augusztus 28-29-én 9-12 óra között átvehető a Titkárságon.

- Tanévnyitó:

2017. szeptember 1. 8 óra

Gyülekező 7:45-kor az iskola udvarán. Megjelenés ünneplőben.

1-8. évfolyamnak 4 tanítási óra (8:00-11:35) lesz megtartva.

- 2017. szeptember 1. 17 óra Szülői értekezlet 1. évfolyam

- Tankönyvosztás:

1. évfolyam 2017. szeptember 1-én a Szülői értekezleten.

2-8. évfolyam 2017. szeptember 1-én osztályfőnök osztja ki.

Leendő első osztályosok diákigazolványa!

Kedves Szülők!

Kérjük, a leendő 1. osztályos gyermekük diákigazolvány igényléséhez a Szegedi Járási Hivatalban kapott adatlapot (Nemzeti Egységes Kártyarendszer) 2017. május 19-ig szíveskedjenek a Titkárságra eljuttatni.

A diákigazolvány igénylőlap aláírása 2017. május 23-án az első Szülői értekezleten történik.

Nyári önkormányzati napközis tábor!

Tisztelt Szülők!

A Szent-Györgyi Albert Agóra közreműködésével idén is megszervezésre kerül a nyári önkormányzati napközis tábor.

A hagyományos szünidei program idei helyszíne: Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola.

A jelentkezési lapot 2017. április 10-ig lehet leadni az Igazgatóhelyettesi irodában vagy a Titkárságon.

Hit- és erkölcstan szülői tájékozató!

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben a 2017/2018. tanév hit- és erkölcstan oktatásával kapcsolatban 2017. március 7-én 17 órakor tájékoztató szülői értekezletet tartunk a következő egyházak bemutatkozásával:

• Római Katolikus
  • Református
  • Görög Katolikus
  • Evangélikus
  • Szerb-ortodox

Szeged, 2017. február 21.

Igazgatóság